درباره اپلای‌پَل


About Us
درباره تیم اپلای‌پَل
تیم اپلای‌پل ارائه‌دهنده همایش‌ها و خدمات اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارج از کشور است. این تیم در ارتباط با موسسه عالی زبان‌های خارجی دانش پژوهان (مرکز تخصصی آیلتس دانش‌پژوهان) و به شکلی مستقل البته فعالیت دارد و خدمات خود را عرضه می‌کند.

اَپلای‌پَل (Applypal) در حقیقت تیمی است متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های ممتاز داخلی و بین‌المللی (آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا، نیوزیلند و ...) با سابقه موفق در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی. این تیم با حمایت موسسه عالی زبان‌های خارجی دانش‌‌پژوهان و البته به شکلی مستقل  به ارائه خدمات متعدد و متنوع نظیر برگزاری همایش‌های تخصصی در زمینه فرآیند اخذ پذیرش و آزمون‌های زبان مورد نیاز برای آن، تهیه، تدوین و ویرایش مدارک مهاجرتی و همچنین مشاوره‌های خصوصی برای علاقه‌مندان ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی می‌پردازد. این تیم قصد دارد تا فرآیند پیچیده، زمان‌بر و پرهزینه اخذ پذیرش تحصیلی را با ارائه راهکارهای هوشمندانه و حرفه‌ای تسهیل کند.

کاملاً بدیهی است که نداشتن آگاهی کامل از فرایند پر پیچ و خم اَپلای (Apply) و نکات ریز و درشت آن باعث عدم موفقیت شما در این مسیر خواهد شد. لذا آگاهی از روش‌های هوشمندانه و حرفه‌ای امری ضروری و تضمین‌کننده برای اَپلای موثر محسوب می‌شود.

 

یکی از نقاط قوت تیم اَپلای‌پَل آنست که علاوه بر آن‌که اطلاعات کامل، جامع و دقیقی از فرآیند اَپلای را در اختیار شما عزیزان علاقه‌مند قرار می‌دهد، خدمات متنوعی را نیز برای تهیه و تدوین مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی ارائه می‌دهد.

 

این باعث افتخار و دلگرمی ماست که تمامی افراد شرکت‌کننده در همایش‌های ما، ابراز داشته‌اند که این همایش‌ها تاثیر چشمگیری در آگاهی آن‌ها نسبت به فرآیند اپلای داشته و کمک شایانی به آن‌ها کرده است. همایش‌های اپلای ما از بخش‌های زیر تشکیل می‌شود:

  • آشنایی با تمامی مراحل اخذ پذیرش دانشجویی
  • آشنایی با آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی (آزمون‌های IELTS ،TOEFL و GRE)
  • نحوه نگارش حرفه‌ای رزومه، انگیزه‌نامه، توصیه‌نامه
  • نحوه برقراری ارتباط (مکاتبه) موثر با اساتید خارجی جهت ‌اخذ پذیرش و کمک هزینه تحصیل

همچنین تیم اپلای‌پل مفتخرست اعلام نماید بر طبق بازخوردهایی بدست آمده از افراد متقاضی خدمات سایت، تمامی این افراد از خدمات دریافتی خود رضایت کامل داشته‌اند و این نشانگر کیفیت بالای خدمات ارائه شده است. این خدمات عبارتند از:

  • برگزاری مشاوره‌های خصوصی: بررسی فردی اطلاعات شما و ارائه راهکارهای موثر برای اخذ پذیرش.
  • تهیه، تدوین و ویرایش حرفه‌ای مدارک مهاجرت: رزومه (تحصیلی و شغلی)، انگیزه‌نامه (تحصیلی و شغلی)، توصیه‌نامه، نامه اشتغال به کار
  • انجام کلیه مراحل اپلای: تعیین دانشگاه، مکاتبه با استاد و آپلود مدارک لازم اَپلای بر روی سایت دانشگاه.  

 

نقطه قوت دیگر تیم اپلای‌پَل برخورداری این تیم از حمایت مستقیم موسسه عالی زبان‌های خارجی دانش‌پژوهان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز برگزارکننده دوره‌های آنلاین و حضوری زبان‌های مختلف، برگزارکننده آیلتس، ماک آیلتس و همچنین دوره‌های آمادگی برای آزمون آیلتس می‌باشد.

 

در آخر، باید خاطر نشان کرد که هدف وبسایت اپلای‌پَل یاری‌ به شما عزیزان در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارج از کشور و راهنمایی شما در زمینه زندگی آکادمیک در نقاط مختلف دنیاست. در این راستا، اعضای تیم اپلای‌پَل اقدام به جمع‌آوری بانکی از اطلاعات جامع و عملی کردن روش‌های هوشمندانه و حرفه‌ای در این زمینه نموده است تا شما فرآیند و مسیر اخذ پذیرش مورد نظر خود را با آرامش خاطر، سهولت و اطمینان بیشتری طی نمائید.

 

سید علی قریشی (مدیریت تیم اپلای‌پَل)