درباره اپلای پال


about us
درباره گروه اپلای پال
گروه اپلای پال ارائه دهنده خدمات اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور است. این گروه با همکاری آکادمی زبان های خارجی دانش پژوهان ایجاد شده است.

اپلای پل در حقیقت تیمی است متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های ممتاز داخلی و بین المللی (آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا، نیوزیلند و ...) باسابقه موفق در زمینه اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور که با همکاری و همیاری مستقیم موسسه زبان دانش‌ پژوهان به ارائه خدمات متعدد و متنوعی نظیر ارائه همایش‌های تخصصی در زمینه اخذ پذیرش و آزمون های زبان مورد نیاز برای اپلای، ارائه مشاوره‌های خصوصی برای اپلای، تهیه، تدوین و ویرایش مدارک مهاجرتی و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزش زبان برای داوطلبین و علاقه مندان ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی می‌پردازد. این گروه قصد دارد تا فرآیندهای پیچیده، زمان‌بر و پرهزینه اخذ پذیرش تحصیلی را در مسیر اخذ پذیرش با ارائه راهکارهای هوشمندانه و حرفه‌ای تسهیل کند. کاملاً بدیهی است که عدم آگاهی از نکات کلیدی و مهم در این زمینه باعث موجب عدم موفقیت شما عزیزان خواهد شد. لذا دانستن اصول کلی، جزئیات مهم و بنیادی بدر کنار آگاهی از روش‌های هوشمندانه و حرفه‌ای که توسط این گروه ارائه می‌شود، امری ضروری و تضمین کننده در ارتباط با اخذ پذیرش تحصیلی است.

 

یکی از تفاوت‌های بارز و نقاط قوت گروه اپلای پال ارائه اطلاعات جامع درباره تمامی مراحل اپلای به همراه جزئیات آن در کنار ارائه مدارک مورد نیاز برای این فرآیند است. این باعث افتخار و دلگرمی ماست که تمامی افراد شرکت‌کننده در همایش ها و جلسات ما، ابراز داشته‌اند که این همایش‌ها و جلسات باعث آگاهی کامل آن‌ها نسبت به فرآیند اپلای گردیده و کمک شایانی به آن‌ها در این زمینه کرده است. لازم به ذکر است که همایش‌های اپلای ما از بخش های گوناگونی  از جمله آشنایی اولیه با تمام مراحل، آشنایی با آزمون های بین المللی زبان انگلیسی (آشنایی با آزمون آیلتس، نحوه نگارش حرفه‌ای رزومه و انگیزه نامه و مراحل برقراری ارتباط با اساتید جهت کسب کمک‌هزینه تحصیلی و ثبت‌نام دانشگاه‌ها توسط گروه‌های تخصصی و مدرسین زبان موسسه زبان آموزش عالی دانش‌پژوهان ارائه می‌گردد. با توجه به اینکه هر فرد به ارائه بهترین و ناب‌ترین نکات تخصص خود در همایش‌های می‌پردازد لذا بهترین کیفیت و نتیجه حاصل می‌گردد.

 

هدف از ارائه وب‌سایت اپلای پال، یاری‌ رساندن به شما عزیزان در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارج از کشور، و راهنمایی شما در زمینه زندگی آکادمیک در نقاط مختلف دنیاست. در چند سال اخیر، اعضای گروه اپلای پال اقدام به جمع‌آوری بانکی از اطلاعات مفید و عملی کردن روش‌های هوشمندانه و حرفه‌ای در این زمینه نموده است تا شما فرآیند و مسیر اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود را با ارامش خاطر و با سهولت طی کنید.

 

مهم‌ترین خدمت این گروه برگزاری کلاس‌های تخصصی و تکنیکی زبان‌های آیلتس، تافل و جی آر ای توسط نامی‌ترین اساتید اصفهان در موسسه زبان آموزش عالی دانش‌پژوهان است. باکمی تحقیق از افرادی که قبلاً از دانشگاه‌های معتبر خارجی (آمریکا، کانادا و انگلستان) پذیرش گرفتند درمی‌یابید که تنها اساتید حرفه‌ای موجود در اصفهان، هیئت‌علمی این موسسه است. دسته های اصلی کلاس ها در این موسسه به پنج بخش 1. دوره مقدماتی آیلتس، 2. دوره پیشرفته آیلتس، 3. دوره مقدماتی تافل، 4. دوره پیشرفته تافل و 5. دوره های ترمیک با تمرکز بر مهارت اصلی و حیاتی اسپیکینگ است.

 

از دیگر خدمات قابل‌توجه اپلای پال به دانشجویان، می‌توان به مشاوره تحصیلی پس از بررسی بانک اطلاعاتی پذیرش‌های موفق قبلی و برنامه‌ریزی گام‌به‌گام برای انتخاب نوع مدرک زبان، رشته و دانشگاه و همین‌طور ارائه کلیه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم در جهت گرفتن پذیرش و ويزاى تحصيلى قبل از ورود اشاره کرد.

 

گروه اپلای پال نیز با توجه به ظرفیت‌های علمی و حرفه‌ای بالای خود، به ارائه خدماتی نظیر تدوین و ویرایش فوق حرفه‌ای رزومه تحصیلی و انگیز نامه می‌پردازد. همچنین با تکیه‌بر قابلیت‌های نرم‌افزاری هوشمند خود قابلیت ارسال ایمیل انبوه اختصاصی شده به اساتید معین می‌پردازد. شاید بدون اغراق نباشد که برنامه‌نویس این گروه سایت‌های دانشگاهی‌ای را طراحی می‌کند که قابلیت ردیابی بازدید هر استاد از رزومه تحصیلی جناب‌عالی را دارد. این ویژگی باعث شده است که بجای صرف هزینه و زمان باارزش خود. اساتیدی که به دانشجو نیاز دارند را بعد از ارسال اولین ایمیل شناسایی کنید.

 

سید علی قریشی (مدیریت برند اپلای پال)