درباره اپلای پال


about us
درباره گروه اپلای پال
گروه اپلای پال ارائه دهنده خدمات اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور است. این گروه با همکاری آکادمی زبان های خارجی دانش پژوهان ایجاد شده است.

با ترکیبی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آمریکا، کانادا و انگلستان باسابقه موفق درزمینه اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور و با همکاری موسسه زبان دانش‌پژوهان به ارائه خدماتی نظیر ارائه همایش‌های جامع، ارائه مشاوره‌های خصوصی، تدوین و ویرایش مدارک در کنار برگزاری کلاس‌های آموزش زبان را برای داوطلبین ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام کرده است. این گروه قصد دارد تا فرآیندهای پیچیده، زمان‌بر و پرهزینه را در مسیر اخذ پذیرش با ارائه راهکارهای هوشمندانه و حرفه‌ای، تسهیل کند. کاملاً واضح است که ندانستن نکته‌های مهم، باعث ضررهای جبران‌ناپذیری بر افراد مختلف شده است. دانستن اصول کلی، جزئیات مهم و بنیادی به همراه روش‌های هوشمندانه و حرفه‌ای که توسط این گروه ارائه می‌شود تنها می‌تواند از شما را از ضررهایی که حتی فکرش نمی‌کنید دور بدارد.

 

یکی از تفاوت‌های بارز گروه اپلای پال ارائه اطلاعات کامل درباره تمامی مراحل و مدارک به همراه جزئیات کامل است. به این صورت که تمامی افراد شرکت‌کننده که قبلاً اطلاعاتی کسب کرده‌اند، به‌صراحت بیان داشته‌اند که تنها همایش کاملی بوده است که تابه‌حال شرکت کرده‌اند. توجه گردد که همایش‌های در بخش‌های آشنایی اولیه با تمام مراحل، آشنایی با آزمون تافل، آشنایی با آزمون آیلتس، نحوه نگارش حرفه‌ای رزومه و انگیزه نامه و مراحل برقراری ارتباط با اساتید جهت کسب کمک‌هزینه تحصیلی و ثبت‌نام دانشگاه‌ها توسط گروه‌های تخصصی و مدرسین زبان موسسه زبان آموزش عالی دانش‌پژوهان ارائه می‌گردد. با توجه به اینکه هر فرد به ارائه بهترین و ناب‌ترین نکات تخصص خود در همایش‌های می‌پردازد لذا بهترین کیفیت و نتیجه حاصل می‌گردد.

 

هدف از ارائه وب‌سایت اپلای پال، یاری‌رساندن به شما در فرآیند گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور، تحصیل و زندگی در نقاط مختلف دنیاست. در چند سال اخیر، اعضای گروه اپلای پال اقدام به جمع‌آوری حجم بسیار زیاد اطلاعات موجود در این زمینه به همراه عملی کردن روش‌های هوشمندانه و حرفه‌ای کرده است تا شما این مسیر را به‌راحتی بگذرانید و به والاترین هدف خود برسید.

 

مهم‌ترین خدمت این گروه برگزاری کلاس‌های تخصصی و تکنیکی زبان‌های آیلتس، تافل و جی آر ای توسط نامی‌ترین اساتید اصفهان در موسسه زبان آموزش عالی دانش‌پژوهان است. باکمی تحقیق از افرادی که قبلاً از دانشگاه‌های معتبر خارجی (آمریکا، کانادا و انگلستان) پذیرش گرفتند درمی‌یابید که تنها اساتید حرفه‌ای موجود در اصفهان، هیئت‌علمی این موسسه است. دسته های اصلی کلاس ها در این موسسه به پنج بخش 1. دوره مقدماتی آیلتس، 2. دوره پیشرفته آیلتس، 3. دوره مقدماتی تافل، 4. دوره پیشرفته تافل و 5. دوره های ترمیک با تمرکز بر مهارت اصلی و حیاتی اسپیکینگ است.

 

از دیگر خدمات قابل‌توجه اپلای پال به دانشجویان، می‌توان به مشاوره تحصیلی پس از بررسی بانک اطلاعاتی پذیرش‌های موفق قبلی و برنامه‌ریزی گام‌به‌گام برای انتخاب نوع مدرک زبان، رشته و دانشگاه و همین‌طور ارائه کلیه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم در جهت گرفتن پذیرش و ويزاى تحصيلى قبل از ورود اشاره کرد.

 

گروه اپلای پال نیز با توجه به ظرفیت‌های علمی و حرفه‌ای بالای خود، به ارائه خدماتی نظیر تدوین و ویرایش فوق حرفه‌ای رزومه تحصیلی و انگیز نامه می‌پردازد. همچنین با تکیه‌بر قابلیت‌های نرم‌افزاری هوشمند خود قابلیت ارسال ایمیل انبوه اختصاصی شده به اساتید معین می‌پردازد. شاید بدون اغراق نباشد که برنامه‌نویس این گروه سایت‌های دانشگاهی‌ای را طراحی می‌کند که قابلیت ردیابی بازدید هر استاد از رزومه تحصیلی جناب‌عالی را دارد. این ویژگی باعث شده است که بجای صرف هزینه و زمان باارزش خود. اساتیدی که به دانشجو نیاز دارند را بعد از ارسال اولین ایمیل شناسایی کنید.

 

سید علی قریشی (مدیریت برند اپلای پال)