دانشگاه کالیفرنیا - ریورساید


University of California, Riverside
اپلای در دانشگاه کالیفرنیا - ریورساید جهت اخذ پذیرش تحصیلی
اپلای در دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید به واسطه دریافت کمک هزینه / فاند از اساتید با مکاتبه با آن ها بسیار آسان و شدنی است. به یاد داشته باشید علاوه بر اینکه باید رزومه خوبی داشته باشید، باید مدارک خود را به صورت حرفه ای ویرایش کنید.

دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید (University of California, Riverside (UCR, UC Riverside)) دانشگاهی عمومی پژوهشی و یکی از ده محوطه عمومی سیستم دانشگاه کالیفرنیا است. این دانشگاه در سال ۱۹۰۷ با عنوان ایستگاه تجربی مرکبات دانشگاه کالیفرنیا تأسیس شد. در سال ۱۹۵۹، شعبه‌های دانشگاه کالیفرنیا اعلام کردند دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید، محوطه عمومی دانشگاه است و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سال ۱۹۶۱ پذیرش شدند. برای امکان اسکان و ظرفیت ۲۱ هزار دانشجو تا سال ۲۰۱۵، از سال ۱۹۹۹، بیش از ۷۳۰ میلیون دلار در پروژه‌های ساخت‌وساز جدید سرمایه‌گذاری شده است. دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید پیوسته جزو برترین‌ها ازنظر تنوع اقتصادی و نژادی در آمریکا به شمار می‌آید. تقریباً دوسوم کل دانشجویان، صرف‌نظر از وضعیت اقتصادی‌شان، ظرف شش سال، فارغ‌التحصیل می‌شوند. تیم‌های ورزشی دانشگاه بانام هایلندرز شناخته می‌شوند و در کنفرانس بزرگ غرب اتحادیه ملی ورزش دانشگاهی بخش ۱ رقابت می‌کنند. لقب آن‌ها از ارتفاع بالای محوطه الهام گرفته است که در دامنه کوه باکس اسپرینگز قرار دارد. تیم بسکتبال زنان دانشگاه، اولین دوره قهرمانی خود را به دست آورد و برای دومین بار از زمان الحاق دانشگاه به بخش ۱ در سال ۲۰۰۱، به مسابقات منطقه‌ای نزدیک‌تر شد.

 

تعداد دانشجویان ورودی این دانشگاه، هنگامی‌که کلارک کر در سال ۱۹۵۸ رئیس سیستم دانشگاه کالیفرنیا شد به ۱۰۰۰ نفر رسیده بود. کر که انتظار «موج شدید» رشد در جذب دانشجو در اثر نسل رو به افزایش را داشت، نقشه جامع کالیفرنیا برای تحصیلات تکمیلی کالیفرنیا را طراحی کرد و در سال ۱۹۵۹، اعضای شورا به ریورساید، یک محوطه عمومی دانشگاهی اختصاص دادند. اولین رئیس دانشگاه کالیفرنیا، مرسد، هرمان تئودور اسپیث پیش‌بینی شروع انتقال مدرسه به یک دانشگاه کامل و توسعه آن به گنجایش ۵۰۰۰ دانشجو را کرده بود. تا سال ۱۹۷۹، تعداد ثبت‌نامی‌ها به میزان ۲۵ درصد کاهش یافت. توسعه برنامه‌های نوسازی هیندراکر در مدیریت تجاری و علوم زیست پزشکی، باعث شد دانشجویان بیشتری جذب آن شوند و محوطه تعطیل نشود. در دهه ۱۹۹۰، دانشگاه کالیفرنیا، با موج درخواست‌های ثبت‌نام مواجه شد که اکنون به آن موج گسترده ۲ می‌گویند. اعضای شورا، نرخ رشد ۶٫۳ درصدی را برای دانشگاه ریورساید در نظر گرفتند که بیشترین میزان رشد در سیستم دانشگاه کالیفرنیا بود و انتظار داشتند تا سال ۲۰۱۰، ۱۹۹۰۰ دانشجو در آن مشغول تحصیل باشند. سال ۱۹۹۵، آفریقایی-آمریکایی ها، بومیان آمریکایی، و دانشجویان لاتین تبار، ۳۰ درصد کل دانشجویان ریورساید را تشکیل می‌دادند که بیشترین میزان در بین کل دانشگاه‌های کالیفرنیا بود. اعمال ماده پیشنهادی ۲۰۹ یعنی اعمال عدم ارجحیت به دانشجویان غیر سفیدپوست باعث شد تنوع قومیتی دانشگاه کاهش پیدا کند اما بعداً این میزان دوباره افزایش پیدا کرد. با برنامه‌ریزی دانشگاه ریورساید برای افزایش شدید جمعیتی، تلاش‌هایی انجام‌شده است تا اعتبار جمعیتی و آکادمیک آن بالا برود. دانشجویان بارأی به افزایش جمعیت، باعث ورود تیم‌های ورزشی دانشگاه به بخش ۱ رقابت‌های دانشجویی در سال ۱۹۹۸ شدند. در دهه ۱۹۹۰، پیشنهادهایی برای تأسیس مدرسه حقوق، طب، و سیاست عمومی مطرح شد و در سال ۲۰۱۲، مدرسه حقوق و طب به دانشگاه افزوده شد. در ژوئن ۲۰۰۶، دانشگاه ریورساید، بزرگ‌ترین هدیه خود به مبلغ ۱۵٫۵ میلیون دلار را از یک زوج محلی دریافت کرد و صرف ساخت مدرسه طب نمود. اعضای هیئت آن رسماً تصویب کردند که این طرح تا ۲۰۱۳ تکمیل شود و اولین مدرسه طبی بود که طی ۴۰ سال در کالیفرنیا ساخته شد.

 

تصویب لایحه سازگاری کهنه سربازان در طول جنگ جهانی دوم باعث افزایش در ورود به دانشکده شد و لزوم گسترش سیستم دانشگاهی دولتی در کالیفرنیا را به وجود آورد. گروه محلی مرکبات کاران و رهبران مدنی ازجمله یکی از محصلان سابق دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، به‌شدت برای تأسیس دانشکده علوم انسانی در مجاورت ایستگاه آزمایش مرکبات، رایزنی کردند. پردیس اصلی UCR در ارتفاع 340 متری در نزدیکی کوه باکس اسپرینگز، و سه مایلی مرکز شهر ریور ساید، واقع‌شده است. این پردیس از 1112 هکتار زمین تشکیل‌شده، که توسط مسیر ایلتی اتوبان 60 به دو قسمت غربی و شرقی، تقسیم‌شده است. پردیس شرقی این دانشگاه، که حدود 600 هکتار از آن را اشغال کرده است، میزبان هسته اصلی ساختمان‌های دانشگاهی و خدمات دانشگاهی است. ساختمان‌های اصلی که اولین هسته از دانشگاه را تشکیل می‌دادند، شامل ایستگاه آزمایش مرکبات UC، ساختمان‌های مسکونی و انبار می‌شوند، که هنوز هم مورداستفاده قرار می‌گیرند. این ساختمان‌ها با هزینه 165.000 دلار در سال 1917 توسط Lester H. Hibbard، طراحی‌شده‌اند. معماری ساختمان‌های اصلی، سبک مأموریت احیای میراث استعماری اسپانیایی کالیفرنیای جنوبی را دنبال کرده است

 

مشخصات دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید:

 • شعار: Let there be light
 • نوع دانشگاه: عمومی
 • سال تأسیس: 1907
 • مکان: Riverside & Palm Desert, California, U.S.
 • تعداد اعضای هیئت‌علمی: 1,638
 • تعداد کارکنان اداری: 1,938
 • تعداد دانشجویان: 21,539
 • تعداد دانشجویان کارشناسی: 18,608
 • رنگ: آبی آسمانی و طلایی
 • نام مستعار: Highlanders
 • نماد: Scotty Highlander

 

رتبه‌بندی دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید:

نظام رتبه‌بندی

رتبه

ARWU

151-200

Times

167

QS

271

U.S.News

113

 

دانشکده‌های دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید:

 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده علوم انسانی هنر و علوم اجتماعی
 • دانشکده علوم طبیعی و کشاورزی
 • دانشکده کسب‌وکار
 • دانشکده داروسازی
 • دانشکده سیاست‌های عمومی

 

مدارک موردنیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید:

 1. مدارک شامل ریزنمرات مقطع پیشین
 2. کسب حداقل 85% معدل معیار (مثلاً 3.4 از 4)
 3. پرداخت هزینه بررسی (100$)
 4. نمرات آزمون‌های زبان:
 • تافل: 80 به بالا
 • آیلتس: 6.5 به بالا

 

ددلاین دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید:

January 5th

Fall quarter (term begins September):

June 1st

Fall quarter (term begins September): Admission Only - no financial support

September 1st

Winter quarter, admission only
(term begins January)

December 1st

Spring quarter, admission only
(term begins April)

 

آمار و ارقامی از دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید:

 

2015

2014

2013

2012

تعداد تقاضا

38,505

36,101

34,816

30,395

تعداد پذیرش

21,608

21,044

20,973

19,062

درصد پذیرش

56.1

58.3

60.2

62.7

تعداد ثبت‌نام

4,029

4,279

4,201

4,034

متوسط GPA

3.69

3.68

3.60

3.58

 

رتبه: 
113
قاره: 
آمریکا
کشور: 
کلمه کلیدی: 

سفارشات مرتبط

تهیه و تدوین اکسل مکاتباتی
Excel for apply
 • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته  فهرستی از دانشگاه ها و رشته هایی که قصد دارید در آنها تحصیل نمایید را از طریق اینترنت دریافت می‌کند.
 • یکی از متخصصین گروه اپلای پال، یک اکسل متناسب با نیاز شما تدوین مینماید.
 • درنهایت پروژه توسط مسئول هماهنگی گروه اپلای پال به‌صورت کامل به شما تحویل داده می‌شود.
 • حداقل میزان سفارش گذاری 10 ردیف (هر ردیف شامل: کشور، دانشگاه، رنک دانشگاه، وبسایت دانشگاه، دپارتمان، رشته، استاد، ایمیل استاد، زمینه ی تحقیقاتی)
 • **نرخ درج شده برای 10 ردیف است(برای دریافت ردیف های بیشتر، میزان سفارش خود را 2، 3 یا چندبرابر کنید.)**

هزینه: 500,000 تومان