طراحی وب سایت هوشمند آکادمیک


Website design
طراحی وب سایت شخصی هوشمند علمی براساس رزومه
تمامی افرادی که از دانشگاه‌های برتر دنیا پذیرش گرفتند اذعان داشته‌اند که رزومه آن‌ها به‌خوبی نشان‌دهنده تمام قابلیت‌ها و جزئیات پروژه‌های آن‌ها نبوده است. لذا همگی عنوان داشته‌اند که تنها یک وب‌سایت شخصی می‌تواند به مسیر اخذ پذیرش آن‌ها کمک کند.

 

توجه کنید که در رزومه حرفه‌ای آکادمیک شما امکان اضافه کردن عکس‌های پروژه‌های شما، فیلم پروژه‌ها و شبیه‌سازی‌های شما یا ابداعات شما و الصاق فایل متنی هر پروژه به همراه جزئیات هر پروژه، پایان‌نامه، تدریس، افتخارات و ... شما وجود ندارد. تنها راه‌حل در اینجا استفاده از یک وب‌سایت شخصی حرفه‌ای در این حالت است که بتواند در اینجا اطلاعات کامل و جزئی‌تری از رزومه‌های شما را داشته باشد. هر عنوان داخل رزومه شما به یکی از صفحات شما لینک شده است و استاد می‌تواند با کلیک بر روی هر عنوان به وب‌سایت شما مراجعه کند و از جزئیات آن استفاده کند.

 

با توجه به اینکه بیشتر استادهای کانادایی اصلاً به ایمیل شما پاسخ نمی‌دهند ولی اگر از رزومه شما خوششان آمده باشد به وب‌سایت شما هم می‌روند و با پیگیری هوشمندانه وب‌سایت خود می‌تواند از علاقه وب‌سایت خود به هر قسمت باخبر شوید. درنهایت می‌توانید ایمیل‌های قوی‌تری به آن استاد ارسال نمایید تا ایشان را از قابلیت‌های خود باخبر کنید. تا درنهایت استاد که از قابلیت‌های شما اطمینان پیدا کرد پاسخ شما را بدهد. استفاده از وب‌سایت نیز به شما کمک می‌کند که به تمام استادهای موردنظرتان ایمیل‌های زیادی ارسال نکنید و تنها به استادهایی که از رزومه شما به وب‌سایتتان مراجعه کردند ایمیل بدهید.

 

در ذهن استادهای آمریکایی و اروپایی، شخصی که وب‌سایت شخصی دارد منظم‌تر و حرفه‌ای‌تر جلوه می‌کند. لذا علاوه بر کمک در پیدا کردن استادهای بالقوه در حرفه‌ای‌تر نشان دادن شما نیز کمک می‌کند. توجه داشته باشید که این مهم تنها درزمانی اتفاق می‌افتد که وب‌سایت شما آکادمیک و غیر فانتزی (سایت‌های شخصی وردپرسی) باشد. استفاده از سایت‌های فانتزی که غالباً با وردپرس ساخته می‌شود اصلاً توصیه نمی‌شود حتی این موردها نتیجه معکوس می‌دهد.

 

علاوه بر افراد در رشته‌های مهندسی، افرادی در رشته‌های هنر نیز توصیه می‌شود نمونه کارهای خود را در سایت عرضه کنند و برای هرکدام موارد موردنیاز را به‌صورت دقیق‌تر توضیح دهید. این کار به ارائه توانایی‌های خود و معرفی حرفه‌ای‌تر خود کمک می‌کند.

 

فرآیند طراحی سایت در گروه اپلای پال به این صورت است که پس از سفارش توسط شما، با توجه به رزومه شما و قابلیت‌های سایت‌های آکادمیک چند نمونه معرفی می‌شوند. پس از انتخاب شما، طراحی ساختار سایت شما صورت می‌گیرد و طراح وب‌سایت با شما تماس گرفته تا شما را از واردکردن اطلاعات در سیستم مدیریت محتوا هوشمند باخبر کند. پس از واردکردن اطلاعات خود، می‌توانید نسبت به تغییر نمایش هر بخش با طراح سایت هماهنگ کنید. درنهایت لینک‌های هوشمند سایت را می‌توانید در رزومه خود وارد نماید. این لینک‌ها قابلیت اختصاصی شدن برای میلیون‌های استاد را دارد. به این معنی که هر استاد لینک اختصاصی خود را استفاده می‌کند ولی مطالب ثابت است. به‌محض بازدید استاد توسط لینک‌های هوشمند در بخش گزارش‌ها سایت زمان بازدید و بخش‌هایی که از رزومه که به سایت مراجعه کرده مشخص می‌شود.

کلمه کلیدی: