ویرایش و بهبود طرح تحقیقاتی


Research Proposal
اصلاح و ویرایش طرح تحقیقاتی یا پروپوزال آکادمیک (Research Proposal) جهت اخذ پذیرش
بیشتر دانشگاه‌ها در مقطع دکترا در اروپا و استرالیا (بعضاً در امریکا و کانادا) از داوطلبین یک طرح تحقیقاتی چندصفحه‌ای می‌خواهند. هدف از این امر سنجش سطح علمی و توانایی نگارش آکادمیک داوطلب است. گروه اپلای پال قادر است که طرح تحقیقاتی نوشته‌شده توسط شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ویرایش کند.

طرح تحقیقاتی یا پروپوزال (Research Proposal) برای اخذ پذیرش (اپلای) در دوره دکتری دانشگاه‌های اروپا، استرالیا و بعضی از نقاط دیگر جهان از مدارک بسیار بااهمیت است. طرح تحقیقاتی شما می‌تواند باعث قبول یا رد درخواست پذیرش شما شود هرچند که دیگر مدارک شما قوی و کامل باشد. طرح تحقیقاتی، نقشه اولیه‌ای است که شما در مقطع دکتری به مطالعه در مورد آن خواهید پرداخت. این موضوع توسط استاد، مطالعه و درصورتی‌که به موضوع کاری و تحقیقاتی ایشان مرتبط باشد یا به آن علاقه‌مند شود درخواست پذیرش شما قبول خواهد شد یا می‌تواند موضوع توسط استاد یا دپارتمان مربوطه تعیین گردد و شما در صورت علاقه در زمینه‌ی پیشنهادی، طرح تحقیقاتی را تهیه نمایید. اصول نگارش طرح تحقیقاتی بسیار خاص است و ضوابط و قوانین خاصی دارد.

هرچند انتخاب موضوع و فرايند تهيه و تكميل يك طرح تحقیقاتی ممکن است به‌راحتی انجام شود، ولي بايد توجه داشت كه طرح تحقیقاتی درواقع پيشنهاديه تحقيق بوده. لذا چنانچه با دقت و با محاسبات دقيق طراحي گردد، پژوهشگر در انجام مراحل بعدي با مشكل اساسي روبرو نخواهد شد. به‌عبارت‌دیگر چنانچه دانشجویي عنوان پژوهش خود را درست انتخاب كرده باشد و تمامي اركان و اجزا طرح تحقیقاتی به‌ویژه طرح مسئله، اهميت و ارزش تحقيق، تاريخچه مطالعات، اهداف، سؤالات، فرضیه‌ها و روش و مراحل انجام تحقيق را به‌طور دقيق و كامل تهیه‌کرده باشد، در انجام پژوهش با مشكلاتي ازجمله سردرگمی و ابهام روبرو نخواهد شد.

آیا طرح تحقیقاتی (Research Proposal) شما به بهترین نحو و بدون غلط املایی و نگارشی تهیه‌شده است؟

گروه اپلای پال طرح تحقیقاتی اولیه شما را با توجه به موضوع و حوزه تحقیقاتی شما، در کمترین زمان ممکن اصلاح می‌کند. همچنین، متن این طرح تحقیقاتی توسط مدرسین زبان بررسی و بهبود داده خواهد شد.

کلمه کلیدی: 

سفارشات مرتبط

تهیه و تدوین Study plan
Writing & Revision of Study Plan
  • مراحل آماده سازی Study Plan  شما به قرار ذیل است:

  • 1. پس از سفارش این پکیج، مسئول هماهنگی تیم اپلای‌پل با شما تماس می‌گیرد و پرسشنامه‌ای را جهت حصول اطلاعات موردنیاز برای نگارش Study Plan به شما ارسال می‌کند که شما میبایست آن را تکمیل کنید و ارجاع دهید.
  • 2. پس از ارسال پرسشنامه تکمیل شده به همراه رزومه تحصیلی از سوی شما به تیم اپلای‌پل، مرحله نگارش Study Plan آغاز می‌گردد.
  • 3. پس از نگارش، نسخه اولیه Study Plan شما در قالب فایل PDF برای شما ارسال می‌گردد.
  • 4. در مرحله آخر، تغییرات لازم بر روی نسخه اولیه اعمال و نسخه نهایی در قالب Word و PDF به شما تحویل داده می‌شود.

هزینه: 1,500,000 تومان