نگارش و ویرایش نامه اشتغال به کار


Letter of Employment
نگارش و ویرایش نامه اشتغال به کار
یکی از مدارکی که ممکن است در پروسه اپلای و مهاجرت به کشورهای خارجی نیاز شود، نامه اشتغال به کار است. Letter of Employment برای افرادی که شاغل هستند و قصد مهاجرت دارند، مدرکی ضروری است.

نامه اشتغال به کار (Letter of Employment  یا Employment Verification Letter) نامه‌ای است رسمی حاوی اطلاعات شغلی یک فرد که نشان می‌دهد او در یک شرکت، اداره،  سازمان، موسسه یا ... مشغول به کار است.

اهمیت نامه اشتغال به کار از این جهت است که یکی از دلایل ریجک یا رد ویزا در اکثر کشورها به‌ خصوص آمریکا و کانادا، مورد وابستگی اجتماعی (Social Tie) است. به همین دلیل، هنگام تحویل مدارک به سفارت کشور مقصد و یا در هنگام مصاحبه با افسر سفارت، وی دلیلی قانع‌کننده برای بازگشت به وطن خود از شما می‌خواهد. شما بایستی به افسر سفارت پاسخی قانع‌کننده‌ای همراه با مدرکی مبتنی بر برگشت‌تان به وطن ارائه دهید. نامه اشتغال به کار مدرکی است مطمئن و قابل استناد در این مورد.


درصورتی‌که نیاز به نامه اشتغال به کار در خصوص اخذ ویزای تحصیلی یا کاری دارید، تیم اپلای‌پَل آن را با کیفیت مطلوب و درمدت زمان کوتاه در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

به ‌منظور سفارش نامه اشتغال به کار، پس از پر کردن فرم اطلاعات و پرداخت هزینه، نامه در دو قالب Word و PDF برای شما ارسال می‌شود.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید: تماس با ما

 

/Content Update by: Peiman Sattari/

کلمه کلیدی: 

سفارشات مرتبط

ویرایش نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار
Revision of the Context of Letter of Employment-Job Offer
  • لطفا قبل از ثبت سفارش با کارشناس گروه اپلای پل تماس بگیرید: 03136650056


چنانچه متن نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار شما آماده است و می‌خواهید صرفاً ایرادات زبانی آن ویرایش و برطرف گردد، این خدمت مناسب شماست.

توجه داشته باشید که در این خدمت صرفاً شامل ویرایش ایرادات زبانی و ساختاری متن نامه اشتغال به کار شما می‌شود و شامل نگارش آن نیست.

جهت ویرایش نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار خود و بهره‌مندی از این خدمت مراحل زیر را درنظر داشته باشید:

  • 1. درخواست خود را ثبت کنید.
  • 2. پس از ثبت درخواست، از طرف تیم اپلای‌پل با شما تماس گرفته می‌شود تا متن نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار خود را برای تیم ما ارسال کنید.
  • 3. متن نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار ارسالی از سوی شما ظرف مدت چهار روز کاری ویرایش شده و در قالب Word و PDF به شما تحویل داده می‌شود.

پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی تیم اپلای‌پل با شما تماس گرفته و اطلاعات شما را از طریق اینترنت و یا حضوراً در دفتر موسسه دریافت می‌کند.

هزینه: 600,000 تومان

نگارش متن نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار
Writing Letter of Employment-Job Offer
  • لطفا قبل از ثبت سفارش با کارشناس گروه اپلای پل تماس بگیرید: 03136650056


شما در این خدمت متن کامل نامه اشتغال به کار-پیشنهاد کار خود را متناسب با وضعیت شغلی خود که به شکلی حرفه‌ای تهیه و تدوین گردیده است را دریافت می‌کنید.

جهت بهره‌مندی از این خدمت مراحل زیر را درنظر داشته باشید:

  • 1. درخواست خود را ثبت کنید.
  • 2. پس از ثبت درخواست، از طرف تیم اپلای‌پل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات مربوط به کارتان را از شما دریافت کنند.
  • 3. نامه اشتغال به کار شما ظرف مدت چهار روز کاری آماده و در قالب Word و PDF به شما تحویل داده می‌شود.
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی تیم اپلای‌پل با شما تماس گرفته و اطلاعات شما را از طریق اینترنت و یا حضوراً در دفتر موسسه دریافت می‌کند.

هزینه: 1,200,000 تومان