مشاوره و همکاری در پر کردن فرم‌ها


Application Form
مشاوره و همکاری در پر کردن فرم‌های ثبت نام (Application Form)
یکی از مراحل نهایی اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور پر کردن فرم ثبت‌نام (Application Form) است. قبل از این مرحله، شما مدارک موردنیاز نظیر رزومه تحصیلی، انگیزه‌نامه، ریزنمرات و ... را آماده کرده باشید. همچنین دانشگاه‌های مقصد خود را با توجه به پاسخ‌هایی که از اساتید مورد نظرتان گرفته‌اید، انتخاب کرده باشید. لذا در این مرحله ابتدا نیاز به مطالعه شرایط هر دانشگاه برای مقطع و رشته موردنظر هست و باید فرم‌های بسیاری در این مرحله توسط شما پر شود. دانستن نکات بسیاری و همچنین ظرفیتی که باعث می‌شود آینده شما را تغییر دهد، الزامی است.

 

با توجه به اینکه اعضای تیم اپلای‌پل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های بین‌المللی هستند و از تجربه تعامل با مسئولان دفتر پذیرش بسیاری از دانشگاه‌های خارجی برخوردارند، این توانایی‌ را دارند تا شما در زمینه پر کردن فرم‌های مربوطه یاری رسانند. ظرایفی که اعضای تیم اپلای‌پل بر آن تسلط دارند، باعث شده است تا متقاضیان بتوانند نه تنها پذیرش مورد نظر را کسب کنند، بلکه توانسته‌اند کمک‌هزینه‌های تحصیلی (fund) نیز دریافت کنند و آینده درخشانی را برای خود رقم بزنند.

 

پیش از ثبت درخواست خود، لطفاً موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • پیش از اپلای، دانشگاه مقصد، مقطع تحصیلی و گرایش مد نظر خود را مشخص کنید.
  • پیش از اپلای، از جزئیات دقیق Programای که قصد اپلای برای آن دارید و deadline آن مطلع شوید. 
  • اکثر دانشگاه‌ها دارای Application Fee هستند و که در زمان submit کردن فرم‌های اپلای بایست آن را بپردازید. هزینه آن جدا از هزینه این خدمت است.
  • پیش از اپلای برای یک دانشگاه با اساتید مربوطه در آن دانشگاه مکاتبه کنید تا پول خود بابت Application Fee را به هدر نداده باشید.
  • کلیه مدارک مورد نیاز برای آپلود در سایت دانشگاه مقصد اعم از رزومه تحصیلی، انگیزه‌نامه، توصیه‌نامه‌ها، ریزنمرات و ... را پیش از اپلای کردن آماده کنید. (تیم اپلای‌پل می‌توانند اکثر این موارد را برای شما آماده کنند.)

 

اکیداً توصیه می‌شود اگر تا کنون برای دانشگاهی اپلای نکرده‌اید، ابتدا طی یک جلسه مشاوره با کارشناسان تیم‌ اپلای‌پل اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید. برای این منظور به این لینک مراجعه کنید.

 

در صورتی‌که در ارتباط با موارد فوق سوال دارید، با کارشناسان تیم اپلای‌پل تماس حاصل فرمایید: تماس با ما

 

/Content Update by: Peiman Sattari/

کلمه کلیدی: 

سفارشات مرتبط

مشاوره و همکاری در پر کردن فرم‌های اپلای (Application Form)
Private Counseling & Cooperation in Filling Out Application Forms
  • لطفا قبل از ثبت سفارش با کارشناس گروه اپلای پل تماس بگیرید: 03136650056

در این خدمت، یکی از کارشناسان تیم اپلای‌پل راهنمایی‌های لازم را در ارتباط با پر کردن فرم‌های اپلای در سایت دانشگاه موردنظرتان در اختیار شما قرار می‌دهد تا دغدغه خاطری در این زمینه نداشته باشید.

 

ملاحظات:

  • تمامی مدارک لازم را پیش از اپلای آماده کنید.
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی تیم اپلای‌پل با شما تماس گرفته و زمان مشاوره را با شما هماهنگ می‌کند.
  • جلسه با هدف اپلای کردن شماست، بلکه در آن به سؤالات و ابهامات شما نیز پاسخ داده خواهد شد.
  • هزینه‌ای که در زیر آمده برای هر یک ساعت مشاوره و همکاری در پر کردن فرم‌های اپلای است. چنان‌چه مدت زمان بیشتری مورد نیاز باشد، هزینه بر مبنای زمان محاسبه می‌گردد.

هزینه: 400,000 تومان