مشاوره تخصصی اخذ پذیرش و مهاجرت


Private Counseling
مشاوره تخصصی اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور و مهاجرت
در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت، ابهامات فراوانی وجود دارد که ندانستن هر یک ممکن است هزینه و زمان شما را تلف کند. شاید یک پیش‌ زمینه غلط در مورد این مسیراخذ پذیرش یا کشوری که قصد مهاجرت به آن دارید، شما را از موفقیت دور کند. لذا مشاوره با افراد متخصص لازمه موفقیت در مسیر اپلای و اخذ پذیرش است؛ مشاوره‌ای که بر اساس شرایط، رزومه و دغدغه‌های شما باشد.

متخصصان تیم اپلای‌پَل با توجه به پیچیدگی‌های مسیر اخذ پذیرش اقدام به ارائه‌های مشاوره‌های خصوصی با توجه به رزومه افراد می‌کنند. در مشاوره‌های خصوصی، این تیم پس از دریافت جزئیات رزومه فرد اقدام به بررسی بانک جامع اطلاعاتی می‌کند. با استفاده از در بانک جامع اطلاعاتی که شامل جزئیات تحصیلی تمام افرادی  است که پذیرش گرفته‌اند، می‌توان نه‌ تنها به شانس پذیرش هر فرد پی برد، بلکه کشور هدفی که هر فرد علاقه دارد نیز مشخص می‌شود. در نظر داشته باشید که این بخش از مشاوره خصوصی به‌ صورت فردی انجام می‌شود.

در بخش دوم هر مشاوره با توجه به اطلاعات به‌ دست‌آمده از بانک اطلاعاتی، حداقل نمره زبان مورد نیاز برای رشته مشخص می‌شود. همچنین مشخص می‌گردد که کدام آزمون زبان برای فرد مناسب است. تمامی مراحل اخذ پذیرش با توجه به رزومه و شرایط فرد، انجام می‌شود.

در بخش نهایی با توجه به درخواست مشاوره شونده، اطلاعات تکمیلی نظیر شرایط اخذ ویزا، شرایط کار پس از تحصیل و... با توجه به کشور انتخاب ‌شده ارائه می‌گردد. این بخش با توجه به سؤالات شما خواهد بود و هر ابهامی که شما داشته باشید، توسط تیم مشاوره دهنده رفع می‌شود.

بررسی رزومه هر شخص، استفاده از بانک اطلاعاتی جامع و پاسخ‌گویی به هر سؤال شما توسط تیم اپلای‌پَل وجه تمایز این تیم با تمام موسساتی است که اقدام به ارائه مشاوره‌های ناقص و غلط می‌کنند. علاوه بر این، تیم اپلای‌پَل شامل دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های آمریکا، کانادا و اروپا است و تماماً به مشکلات این مسیر آگاه‌ است.

 

/Content Update by: Peiman Sattari/

کلمه کلیدی: 

روند سفارش