مشاوره تخصصی اخذ پذیرش و مهاجرت


Private Counseling
مشاوره تخصصی اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور و مهاجرت
در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت ابهامات و شایعات بسیاری وجود دارد که ندانستن هرکدام می‌تواند هزینه و زمان شما را تلف کند. شاید یک پیش‌زمینه غلط در مورد این مسیر و هر کشور می‌تواند شما را از موفقیت به دور بدارد لذا استفاده از مشاوره با افراد متخصص تنها می‌تواند شما را آگاه سازد. مشاوره‌هایی که تماماً بر اساس رزومه شما و سؤالات شما باشد.

متخصصان تیم اپلای پَل با توجه به پیچیدگی‌های مسیر اخذ پذیرش اقدام به ارائه‌های مشاوره‌های خصوصی با توجه به رزومه‌های فرد می‌کنند. در مشاوره‌های خصوصی، این تیم پس از دریافت جزئیات رزومه فرد اقدام به بررسی بانک جامع اطلاعاتی می‌کند. در بانک جامع اطلاعاتی که شامل جزئیات تحصیلی تمام افرادی که اخذ پذیرش گرفته‌اند، می‌باشد، می‌توان نه‌ تنها به شانس پذیرش هر فرد پی برد، بلکه کشور هدفی هم که هر فرد علاقه دارد انتخاب می‌شود. در نظر داشته باشید که این بخش از مشاوره خصوصی به‌صورت فردی انجام می‌شود.

در بخش دوم هر مشاوره با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده از بانک اطلاعاتی اقدام تعیین حداقل نمره زبان با توجه به رشته می‌شود. همچنین با توجه توانایی‌های فردی هر فرد توصیه به آزمون‌های زبان مربوطه می‌شود. تمامی مراحل اخذ پذیرش با توجه به رزومه هر فرد، توصیف می‌شود و در صورت وجود ابهامی از طرف شما، این گروه اقدام به ارائه جزئی‌ترین اطلاعات ممکن می‌کند تا نهایت آگاهی را برای شما به ارمغان آورد.

در بخش نهایی با توجه به درخواست مشاوره شونده، تمامی اطلاعاتی نظیر اخذ ویزا، شرایط کار پس از تحصیل و ... با توجه به کشور انتخاب‌شده ارائه می‌گردد. این بخش با توجه به سؤالات شما خواهد بود و هر ابهامی که شما داشته باشید توسط گروه مشاوره دهنده رفع می‌شود.

سه ویژگی بررسی رزومه هر شخص، استفاده از بانک اطلاعاتی و پاسخ‌گویی به هر سؤال شما توسط تیم اپلای پَل وجه تمایز این گروه با تمام موسساتی است که اقدام به ارائه مشاوره‌های ناقص و غلط می‌کنند. علاوه بر این، تیم مشاوره‌دهنده اپلای پَل شامل دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های آمریکا، کانادا و اروپا هستند و تماماً به مشکلات این مسیر آگاه‌اند.

کلمه کلیدی: 

روند سفارش

سفارشات مرتبط

چهل و پنج دقیقه مشاوره خصوصی غیر حضوری
Online Counseling
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته و زمان مشاوره را با شما و یکی از متخصصین گروه اپلای پال هماهنگ می‌کند.
  • به صورت آنلاین، بر اساس رزومه شخص شما، با توجه به بانک اطلاعاتی، شانس پذیرش، مراحل و مدارک موردنیاز برای شما توضیح داده خواهد شد.
  • جلسه آنلاین مشاوره نه‌ تنها در مورد راهنمایی شخص شما خواهد بود؛ بلکه پاسخ تمام سؤالات و ابهامات شما داده خواهد شد.

هزینه: 120,000 تومان

نیم ساعت مشاوره خصوصی حضوری
Private Counseling in Person
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی تیم اپلای پَل با شما تماس گرفته و زمان مشاوره را با شما و یکی از متخصصین گروه اپلای پال هماهنگ می‌کند.
  • در جلسه مشاوره ابتدا، بر اساس رزومه شخص شما، با توجه به بانک اطلاعاتی، شانس پذیرش، مراحل و مدارک موردنیاز برای شما توضیح داده خواهد شد.
  • ادامه جلسه نه‌تنها در مورد راهنمایی شخص شما خواهد بود؛ بلکه پاسخ تمام سؤالات و ابهامات شما داده خواهد شد.

هزینه: 150,000 تومان