اختصاصی سازی مدارک اپلای


Mass Publication of Document
تولید انبوه مدارک و محتوا اختصاصی هر استاد برای اپلای
با توجه به اینکه در مرحله برقراری ارتباط با اساتید راهنما و هیئت‌علمی دانشگاه‌های خارج از کشور نیاز است نمونه‌ای از رزومه تحصیلی، انگیزه نامه و ... به نامه (ایمیل) پیوست شود لذا این مدارک هرکدام باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند. توجه گردد رزومه‌ای که برای دو استاد می‌فرستید نباید محتوای یکسانی در بخش‌های علایق تحقیقاتی و توانایی‌ها داشته باشد. درواقع یک رزومه تحصیلی باید برای تحقیقات آن استاد به‌صورت اختصاصی شخصی‌سازی‌شده باشد.

به‌هیچ‌عنوان یک رزومه جامع و کلمی را نباید آماده کرد و به تمام استادها ارسال کرد. در نظر داشته باشید حتی ترتیب علایق تحقیقاتی شما نیز مهم است و هیئت‌علمی به آن‌ها توجه می‌کنند. به‌علاوه اینکه درصورتی‌که موارد جامعی نوشته باشید نباید انتظار داشته باشید که همه استادها شما را به‌عنوان دانشجویی که مسیر زندگی‌اش مشخص است بشناسند. درواقع با واردکردن علایق زیاد شانس شما به‌عنوان دانشجوی دکتری برای ادامه تحصیل نابود می‌شود زیرا هنوز حیطه دقیق تحقیقاتی خود را نشناخته. همچنین با واردکردن موردهای بیش از سه عدد در بخش علایق تحقیقاتی نشان می‌دهید که موضوع تحقیقاتی زیاد هم برای شما مهم نیست و به هر دلیلی می‌خواهید با استاد موردنظر کارکنید یا اینکه تنها هدف شما دریافت پذیرش از آن دانشگاه است.

در کنار نکات مهم فوق، نامه انگیزه نامه باید به‌صورت مشخص به همان فردی که قصد دارید ایمیل بزنید بنویسید. یعنی اسم آن فرد باید به‌عنوان دریافت‌کننده انگیزه نامه قید شود. همچنین آدرس پستی آن فرد در بالای نامه قرار داشته باشید. علاوه بر این به دلیل اینکه در این نامه شما قصد دارید بگویید علایق تحقیقاتی شما در این چند سال موارد مشخصی هست لذا باید این جمله را نیز مانند بقیه موارد گفته‌شده شخصی‌سازی کنید.

دلایل فوق باعث می‌شود که هر رزومه تحصیلی با استفاده از یک بانک اطلاعاتی که خود شما از نام، علایق تحقیقاتی، محل تدریس تمامی استادهای موردنظر را در یک رزومه جامع جایگذاری کنید. این مرحله باید به‌دقت صورت گیرد. همچنین برای تمامی اساتید که ممکن است حتی به 1000 استاد هم برسد اصلاح شود.

گروه اپلای پال با تکیه‌بر توانایی‌های نرم‌افزاری خود قادر است تمامی مدارک موردنظر شما را با استفاده از بانک اطلاعاتی موردنظر شما به تعداد دلخواه تولید نماید تا شما دیگر دغدغه این جایگذاری را نداشته باشید. توجه گردد که بسیاری از افرادی که قبلاً در راستای اپلای تلاش کردند اظهار کردند که فقط به علت یک اشتباه در جایگذاری موقعیت‌های عالی را به‌راحتی از دست دادند.

کلمه کلیدی: 

روند سفارش

سفارشات مرتبط

اختصاصی سازی مدارک براساس قالب شما
Publication of the Customized Documents Based of your LaTeX Template
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته و مدارک شما (فایل LaTeX رزومه تحصیلی یا انگیزه نامه) به همراه فهرستی که قصد تغییر در مدارک را دارید را از طریق اینترنت و یا حضوراً در دفتر موسسه دریافت می‌کند.
  • متخصص گروه اپلای پل با استفاده از فهرستی که مدنظر شما است کلمات یا جملات یا لینک‌های موردنظر شما را در قالب LaTeX مدرک شما جایگذاری می‌کند و به تعداد دلخواه شما مدارک با فرمت pdf تولید می‌شود.
  • درنهایت پروژه توسط مسئول هماهنگی گروه اپلای پال به‌صورت کامل به شما تحویل داده می‌شود.

هزینه: 250,000 تومان

ایجاد قالب هر مدرک با LaTeX و تولید انبوه مدارک
Creating LaTeX Template and Publication of the Customized Documents
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته و مدارک شما (رزومه تحصیلی یا انگیزه نامه) به همراه فهرستی که قصد تغییر در مدارک را دارید را از طریق اینترنت و یا حضوراً در دفتر موسسه دریافت می‌کند.
  • در مرحله اول یکی از متخصصین گروه اپلای پال، مدرک شما را با استفاده از موتور ویرایش متن LaTeX یک قالب از متن شما درست می‌کند.
  • در مرحله بعد با استفاده از فهرستی که مدنظر شما است کلمات یا جملات یا لینک‌های موردنظر شما را جایگذاری می‌کند و به تعداد دلخواه شما مدارک با فرمت pdf تولید می‌شود.
  • درنهایت پروژه توسط مسئول هماهنگی گروه اپلای پال به‌صورت کامل به شما تحویل داده می‌شود.

هزینه: 300,000 تومان