ویرایش و نگارش متن نامه پیشنهاد کار


Job Offer Letter
ویرایش، تدوین و نگارش متن نامه پیشنهاد کار برای سفارت (Job Offer Letter)
یکی از مدارکی که ممکن است در پروسه اپلای و مهاجرت به کشورهای خارجی موردنیاز شود نامه پیشنهاد کار است. Job Offer Letter موردنیاز اکثر سفارت‌ها برای اخذ ویزا است.

یکی از دلایل ریجک یا رد ویزا در اکثر کشورها به‌خصوص امریکا و کانادا، مورد وابستگی اجتماعی (Social Tie) است. به همین دلیل، هنگام تحویل مدارک به سفارت کشور مقصد و یا در حال مصاحبه به افسر سفارت، وی دلیلی قانع‌کننده برای بازگشت به وطن خود، از شما می‌خواهد. شما در پاسخ به این سؤال، بایستی جواب با دلیل قانع‌کننده مبنی بر برگشت خود به ایران به افسر سفارت بدهید. ارائه نامه پیشنهاد کار از یکی از شرکت یا ارگان‌های دولتی یا خصوصی در ایرانمی توان بسیار به این امر کمک کند.


درصورتی‌که نیاز به تولید متن نامه پیشنهاد کار (Job Offer Letter) در خصوص اخذ ویزای تحصیلی یا کاری تمام دانشگاه‌های امریکا، کانادا، اروپا و استرالیا توسط گروه اپلای پال می‌توانید به‌صورت حضوری و غیرحضوری درخواست نمایید.

به‌منظور سفارش‌نامه پیشنهاد کار غیرحضوری، پس از پر کردن فرم اطلاعات و ثبت سفارش متن نامه در کمتر از 3 روز برای شما ارسال می‌گردد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

کلمه کلیدی: 

روند سفارش

سفارشات مرتبط

عضویت یک ماهه
One-Month Membership

ملاحظات:

 • 1. پس از ثبت نام به عنوان عضو اجازه دسترسی مستیم به بخش منابع و مدارک سایت به شما داده می شود.
 • 2. پس از عضویت می توانید با ورود به پانل کاربری خود (با همان آدرس ایمیل ثبت نام شده)، از بخش منابع و مدارک فایل مورد نظر خود دانلود کنید.
 • 3. این عضویت یک ماهه می‌باشد و از زمان عضویت شما اغاز می‌گردد.
 • 4. حتما فایل ها را به صورت تک به تک دانلود کنید و از دانلود همزمان چند فایل خودداری نمایید تا آنتی ویروس دسترسی شما را نبندد.

هزینه: 50,000 تومان

ویرایش متن نامه پیشنهاد کار
Editing of the Context of Job Offer Letter
 • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته و مدارک شما از قبیل متن اولیه نامه پیشنهاد کار را از طریق اینترنت و یا حضوراً در دفتر موسسه دریافت می‌کند.
 • یکی از متخصصین گروه اپلای پال متن ازلحاظ نگارشی ویرایش شده و جملات قوی و تأثیرگذار به متن اضافه می‌شود.
 • درنهایت پس از بررسی نهایی مدرک، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال نتیجه نهایی را خدمت شما ارائه می‌دهد تا شما نیز نامه پیشنهاد کار را بررسی نمایید.

هزینه: 200,000 تومان

نگارش و ویرایش متن نامه پیشنهاد کار
Writing and Editing of the Context of Job Offer Letter
 • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته و مدارک شما از قبیل رزومه و اطلاعات محل کار را از طریق اینترنت و یا حضوراً در دفتر موسسه دریافت می‌کند.
 • ابتدا در مرحله اول، یکی از متخصصین گروه اپلای پال متنی براساس اطلاعات محل کار شما به صورت حرفه‌ای تدوین می کند؛ همچنین متن آن با نرم‌افزار ویرایش متن Word به‌صورت استاندارد تایپ می‌شود.
 • در مرحله دوم، متن ازلحاظ نگارشی ویرایش شده و جملات قوی و تأثیرگذار به متن اضافه می‌شود.
 • درنهایت پس از بررسی نهایی مدرک، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال نتیجه نهایی را خدمت شما ارائه می‌دهد تا شما نیز نامه پیشنهاد کار را بررسی نمایید.

هزینه: 250,000 تومان