مشاوره و همکاری در پر کردن فرم‌ها


Application Form
مشاوره و همکاری در پر کردن فرم های ثبت نام (Application Form)
یکی از مراحل نهایی اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور پر کردن فرم ثبت‌نام (Application Form) است. قبل از این مرحله، شما مدارک موردنیاز نظیر رزومه تحصیلی، انگیزه نامه، ریزنمرات و ... را آماده کرده است. همچنین دانشگاه‌های مقصد خود را با توجه به پاسخ‌هایی که از اساتید موردنظرتان گرفته‌اید انتخاب کردید. لذا در این مرحله ابتدا نیاز به مطالعه شرایط هر دانشگاه برای مقطع و رشته موردنظر هست و باید فرم‌های بسیاری در این مرحله توسط شما پر شود. دانستن نکات بسیاری و همچنین ظرفیتی که باعث می‌شود آینده شما را تغییر دهد الزامی است.

 

با توجه به اینکه اعضای گروه اپلای پال از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های خارج از کشور تشکیل‌شده است و اعضای گروه خود فرم‌های بسیاری پر کردند و تعامل‌های بسیاری با مسئولان دفتر پذیرش دانشگاه‌ها داشته‌اند لذا توانایی‌های بالایی در پر کردن فرم‌های مربوطه دارند. همچنین نکات و ظرایفی که این اعضا بر آن تسلط دارند باعث شده است که کمک‌هزینه‌های تحصیلی بسیاری دریافت کنند و آینده درخشانی به دست آورند لذا دغدغه کمک به دیگران باعث شده است که این تجربه ارزشمند را که طی سالیان به دست آورده‌اند را در اختیار شما قرار دهند.

 

شما برای پر کردن فرم‌ها می‌توانید از همکاری این گروه استفاده کنید. به این صورت که پس از سفارش در این وب‌سایت، با شما تماس گرفته می‌شود و شما را در مورد جزئی‌ترین نکات آگاه می‌سازند. شیوه تماس می‌تواند از طریق حضوری هم باشد به این معنی که شما با کمک یکی از اعضای گروه به‌صورت حضوری اقدام به پر کردن فرم‌های پیچیده ثبت‌نام در دانشگاه‌ها می‌کنید و خیالتان راحت است که هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

کلمه کلیدی: 

روند سفارش

سفارشات مرتبط

نیم ساعت مشاوره و همکاری در پر کردن فرم‌های ثبت‌نام
Half-Hour Private Counseling in Filling Application Forms
  • پس از سفارش این خدمت، مسئول هماهنگی گروه اپلای پال با شما تماس گرفته و زمان مشاوره را با شما و یکی از متخصصین گروه اپلای پال هماهنگ می‌کند.
  • در جلسه مشاوره ابتدا با توجه به فرم مدنظر شما (تافل، آیلتس، دانشگاه، سفارت و ...) تمامی نکات ممکن را توضیح می‌دهد.
  • ادامه جلسه نه‌تنها در مورد راهنمایی شخص شما خواهد بود؛ بلکه پاسخ تمام سؤالات و ابهامات شما داده خواهد شد.
  • همچنین در صورت صلاح‌دید شما پر کردن آن فرم با کمک یکی از متخصصین گروه اپلای پال انجام می‌شود.

هزینه: 250,000 تومان